XIV Национален кокурс - изложба „Три звездички 2018”

Отново награди за талантливите художници от КЛУБ “ПАЛИТРА“ !                                                                                                                                                  
На 25.04.2018 г. в Художествена галерия „Николай Павлович” гр. Свищов със съдействието на Фондация „Ангели от Лим”, Община Свищов, Стопанска академия „Димитър А. Ценов”- гр. Свищов се проведе XIV Национален кокурс - изложба „Три звездички 2018” в памет на Боряна, Женя и Светослава и останалите деца загинали във водите на р. Лим.
  В тазгодишното издание взеха участие общо 494 деца, и се получиха за участие 526 рисунки. Младите художници от клуба  нарисуваха това ги вълнува и доказаха, че мечтите не зависят от това колко си голям.  Наградени с ГРАМОТА са 20 творби на 16 ученици от трета възрастова група и Благодарствено писмо за желанието и ентусиазма и пожелание красотата и добротата да са постоянни спътници в нашето ежедневие!
    Благодарение на община Свищов и Фондация „Ангели от Лим”, организаторите на конкурса  връчиха  парична награда на  клуба по изобразително  изкуство ..                                                                                                                                                                                                 
  Благодарим на всички за съпричастността и участието!
КЛУБ „ПАЛИТРА“ и ученици от 5,6 клас  ПРИ СУ „ХРИСТО БОТЕВ“, ГР. НОВА ЗАГОРА, ОБЛ. СЛИВЕН
III ВЪЗРАСТОВА ГРУПА
1. СОФИЯ САВОВА ТАУКЧИЕВА – V “А”КЛАС, 11 г.;
2. ДАРИНА НЕДКОВА ВАЧКОВА – V “Г”КЛАС, 11 г.;
3. ГАБРИЕЛА ИВАНОВА ИВАНОВА – V “Г”КЛАС, 11 г.;
4. АНТОАНЕТА БОЙКОВА РУСЕВА – V “Д”КЛАС, 11 г., 2 рисунки;
5. ВАНЕСА МИРОСЛАВОВА КЬОСЕВА – V “Е”КЛАС, 11 г.;
6. ДАРИНА КОНСТАНТИНОВА ХРИСТОВА – V “Е”КЛАС, 11 г.;
7. МАРИЯ ЦВЕТЕЛИНОВА СЛАВОВА – VI “A”КЛАС, 12 г.;
8. ПРЕСЛАВА ЖАН ЛАЗАРОВА – VI “А”КЛАС, 12 г.;
9. ВИКТОРИЯ МИЛЕНОВА МАНЕВА – VI “А”КЛАС, 12 г.;
10. ИСКРЕН МИТКОВ КРАЛЕВ – VI “Б”КЛАС, 12 г.;
11. ДАНИЕЛ БОЖИЛОВ ДАНЕВ – VI “Б”КЛАС, 12 г., 2 рисунки;
12. СНЕЖИНА ВЕНЦИСЛАВОВА ЗЛАТАРОВА – VI “Б”КЛАС, 12 г.;
13. ЯНИЦА ЙОРДАНОВА ВЕЛЕВА – VI “Г”КЛАС, 12 г., 2 рисунки;
14. ИВАН ДИМИТРОВ МИТЕВ – VI “Д”КЛАС, 12 г., 2 рисунки;
15. ПАВЛЕТА ТАНЕВА ПЕТКОВА – VI “Д”КЛАС, 12 г.;
16. ГАБРИЕЛА ИВАЙЛОВА ГОЧЕВА– VI “Д”КЛАС, 12 г.;
 
Ръководител :  ст.учител Красимира Михайлова Стойкова

 

 

IMG_20180528_175606.jpg IMG_20180528_175618.jpg IMG_20180528_175624.jpg IMG_20180528_175003.jpg IMG_20180528_174858.jpg