Златен и сребърен медал в Национален литературен конкурс получиха днес седмокласници в СУ " Христо Ботев"
Директорът г-жа Бойка Няголова поздрави Виктор Величков и Гинчо Гичев от 7. " г", връчвайки им наградите от XIII Национален конкурс за детска рисунка и литературно творчество "Щърко шарен, добре си ни дошъл", организиран от Природозащитен туристически център ДПП "Сините камъни", гр. Сливен и ОУ "Христо Ботев", с. Самуилово. Учениците от 7. "г" клас са впечатлили журито със своите разкази на тема " Забележителности по пътя на щъркела" и са класирани на първите места. Виктор получи златния медал за първо място , а Гинчо - сребърния медал за второ място. Техните творби са част от отпечатания сборник с творби на талантливи ученици от цялата страна. Поздравления за желанието и таланта на нашите ученици, като им пожелаваме още множество успехи!









